Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B12189) Tirane

 • €85,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B12189) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12189
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Don Bosko, Ne Rrugen Foto Janku, prane Ish-Hipotekes, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2 (85 m2 ME HIPOTEKE dhe 5 m2 ballkoni shtese), pallat egzistues, kati i 5 (i fudnit), orientimi me diell, me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 1 tualet, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore

Cmimi 85.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 23, 2022 at 1:04 pm
 • Property ID: B12189
 • Price: €85,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj