Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120176) Tirane

 • €65,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120176) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B120176
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 76
 • m2
 • 2010
 • Year Built

Description

Ne Fresk, Tek Rruga e Thesarit, prane Kompleksit “3D” shitet apartament banimi me siperfaqe 76 m2 (67 m2 me kontrate porosie), kati i 1, pallat i ri pa ashnesor, me oborr 40 m2. Apartamenti shitet bosh dhe organizohet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, koridori oborri dhe 1 tualet.

Shitet 65000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:46 am
 • Property ID: B120176
 • Price: €65,000
 • Property Size: 76 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Year Built : 2010
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj