Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120188) Tirane

 • €94,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120188) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €94,000

Overview

Property ID: B120188
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180
 • m2

Description

Ne Fresk, Ne Rrugen Muhamed Deliu, prane Linzes, Shitet apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe 180 m2 (123 m2 ME HIPOTEKE dhe 50 m2 Verande) pallat i ri vititi 2000, kati i 1 banim, me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina bashke, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, 2 tualete dhe verande e madhe me super pamje dhe me dalje nga te gjitha dhomat.

Cmimi 94000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Linze, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, UET, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 2:56 pm
 • Property ID: B120188
 • Price: €94,000
 • Property Size: 180 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM