Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120224)

 • €87,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120224)

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €87,000

Overview

Property ID: B120224
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 95
 • m2

Description

Ne Fresk, ne Linze, prane Shkolles New York, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2 (89 m2 siperfaqe e brendshme), NE PROCES HIPOTEKIMI, pallat i ri i vitit 2021, kati i 5, ashensori vendoset per 1 muaj, i sapo mobiluar me cdo gje te re. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me prespektive per zhvillim.

Per me teper inofmacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 87000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Farke, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 5, 2022 at 2:29 pm
 • Property ID: B120224
 • Price: €87,000
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT