Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120226) Tirane

 • €60,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120226) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B120226
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 109
 • m2

Description

Ne Fresk tek kompleki MGB prane restorant Muraga shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, kontrate porosie, orjentimi lindje, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes.

Cmimi 60.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2022 at 3:00 pm
 • Property ID: B120226
 • Price: €60,000
 • Property Size: 109 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda