Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120231) Tirane

 • €90,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120231) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: B120231
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Fresk, prane Hotel Gaxherrit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 (110 m2 ME HIPOTEKE), kati 3, pallat i ri, me ashensor, orjentimi me diell, e pa banuar me pare, i pa mobiluar. Apartamenti orgnizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.

Per me teper informacion kontaktoni agjensine imobiliare!

Cmimi 90.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Njazi Meka, Petronini, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, UET, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: B120231
 • Price: €90,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 120

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra