Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120232) Tirane

 • €65,000
Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120232) Tirane

Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B120232
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 94
 • m2

Description

Ne Fresk, tek dega e thesarit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94,1 m2 (84 m2 ME HIPOTEKE), kati 5, pallat i ri, pa ashensor, e rivlersuar, orjentimi me diell, e pa banuar me pare, i pa mobiluar. Apartamenti orgnizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 65.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 17, 2022 at 1:47 pm
 • Property ID: B120232
 • Price: €65,000
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda