Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Kamez (ID B120129) Tirane

 • €88,500
Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Kamez (ID B120129) Tirane

Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €88,500

Overview

Property ID: B120129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 104
 • m2

Description

Ne Kamez, prane market Shpari, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2  bruto dhe 94.5 m2 neto, kati 4, pallat i ri(2021), sistem kapote, ashensore, ME HIPOTEKE, orientimi me diell, izolim akustik, dritare dopio xham, dysheme me sistem ngrohje, parket, spote ndricuese, i mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, tualeti koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte per banim dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 88.500 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Kamez, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 12, 2022 at 4:29 pm
 • Property ID: B120129
 • Price: €88,500
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT