Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Kamez (ID B120206) Kamez

 • €66,500
Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Kamez (ID B120206) Kamez

Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €66,500

Overview

Property ID: B120206
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91
 • m2

Description

Ne Kamez prane Mini Bashkise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91.1 m2(70.2 m2 ne hipoteke), kati 4, pallat i ri, me 2 ashensore, dritare dopio xham, sistem kapote, i pa mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organziohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Kamzes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Shitet  66500 Euro

 • City Tiranë
 • Area Kamez
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2022 at 5:09 pm
 • Property ID: B120206
 • Price: €66,500
 • Property Size: 91 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT