Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 2+1 ne Kombinat ( ID B12142) Tirane

 • €70,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet apartament 2+1 ne Kombinat ( ID B12142) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €70,000

Overview

Property ID: B12142
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98
 • m2

Description

Ne Kombinat, Prane Rruges Llazi Miho,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 98 m2, nga te cilat 65m2 jane me hipoteke ndersa pjesa tjeter jane ne proces hipotekimi,  pallat egzistues, kati 2, pallat i mire administruar, i mobiluar ne menyre bashkekohore Apartament organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, transport urban, markete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi  70 000Euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 18, 2021 at 3:43 pm
 • Property ID: B12142
 • Price: €70,000
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT