Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake (ID B120143) Tirane

 • €59,000
Laprak
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake (ID B120143) Tirane

Laprak
 • €59,000

Overview

Property ID: B120143
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 53
 • m2
 • 2000
 • Year Built

Description

Ne Laprake prane shkolles “Aleks Buda” shitet apartament 1+1+tualet  me siperfaqe 53 m2 , kati i 3, me HIPOTEKE.  Apartamenti organizohet nga dhoma e gjumi,  salloni dhe kuzhina, tualeti dhe nje ballkon, shitet pjeserisht i mobiluar. Viti i ndertimit 2003. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e rrethuar nga te gjithe sektoret e sherbimit.

Shitet 59000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 5, 2022 at 7:34 am
 • Property ID: B120143
 • Price: €59,000
 • Property Size: 53 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2000
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj