Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake (ID B12136) Tirane

 • €55,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake (ID B12136) Tirane

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: B12136
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Ne Laprake prane KMY-se shitet apartament 2+1 me siperfaqe 74 m2, kati 6, pallat ekzistues, me hipoteke, orjentimi me diell, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma e femijeve, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 55.000 Euro

Details

Updated on February 8, 2022 at 12:24 pm
 • Property ID: B12136
 • Price: €55,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda