Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Lungomare (ID BVL11) Vlore

 • €135,000
Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Lungomare (ID BVL11) Vlore

Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • €135,000

Overview

Property ID: BVL11
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 90
 • m2

Description

Ne Lungomar prane konsullates italiane shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2(85.3 m2 ne hipoteke), kati 3, pallat i ri(2012), me ashensor, me hipoteke, orjentimi lindje, e mobiluar, dritare dopio xham, grila, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, kordiori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Vlores dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 135.000 Euro

 • City Vlorë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 3, 2022 at 3:29 pm
 • Property ID: BVL11
 • Price: €135,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda