Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyr (ID B12137) Tirane

 • €95,000
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyr (ID B12137) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B12137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 60 m2, kati 3, pallat egzistues, me hipoteke , i mobiluar ne menyre modeste. Apartamenti organizohet nga 2 dhomat e gjumit, salloni i ndenjes, 1 tualet dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit. Mundesi parkimi prane pallatit.

Cmimi shitet 95000 Euro

Jepet me qera 370 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 1:01 pm
 • Property ID: B12137
 • Price: €95,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT