Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Selite (ID B120178) Tirane

 • €88,000
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Selite (ID B120178) Tirane

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €88,000

Overview

Property ID: B120178
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2
 • 1997
 • Year Built

Description

Ne Selite,tek rruga “Pandeli Cale” shitet apartament  2+1, me siperfaqe totale 75 m2 (71.35 m2 Me  HIPOTEKE), kati i 6 (i fundit), pallat i ri, pa ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni dhe kuzhina, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Cmimi 88000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Gjergj Fishta, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Kristal Center, Selitë, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2022 at 1:16 pm
 • Property ID: B120178
 • Price: €88,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 1997
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra