Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto (ID B12151) Tirane

 • €105,000
Featured Për Shitje
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto (ID B12151) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €105,000

Overview

Property ID: B12151
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82.5
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, Prane Shkolles 26-Nentori shitet apartament 2+1, kati i 6 ( i fundit), 82.5 m2, pallat egzistues, pa ashensor, me hipoteke, bosh i pa mobiluar, orjentimi lindje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara nga njerzit vitet e fundit, me te gjitha fasilitetet prane.

Shitet 105000 euro

 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Kristal Center, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Petronini, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto

Details

Updated on December 11, 2021 at 10:58 am
 • Property ID: B12151
 • Price: €105,000
 • Property Size: 82.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT