Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Xhamllik (ID B12176) Tirane

 • €75,000
Rruga Hoxha Tahsim, Isuf (Paskuqan), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Xhamllik (ID B12176) Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Isuf (Paskuqan), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12176
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 113.3
 • m2

Description

Tek rruga Hoxha Tahsim, prane shkolles “Kongresi i Lushnjes” shitet apartament, me siperfaqe 113.3 m2, kati i 6, pallat ekzistues, kate shtese. Apartamenti shitet bosh dhe eshte i rikonstruktuar totalisht, siperfaqja e apartamentit eshte 68.3 m2, ndersa veranda 45 m2, me Hipoteke  dhe i shtruar me parket. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhina bashke, 1 Super verande,1 korridor lidhes dhe 1 tualet.

Cmimi 75000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Hoxha Tahsim, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2022 at 7:46 am
 • Property ID: B12176
 • Price: €75,000
 • Property Size: 113.3 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra