Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Xhamllik (ID B12179) Tirane

 • €80,000
Sheshi Shtraus, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Xhamllik (ID B12179) Tirane

Sheshi Shtraus, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B12179
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Xhamllik shitet apartament 2+1  me siperfaqe 100 m2, me hipoteke, pallat ekzistues kati 6 dhe i fundit, tarace e shfrytezueshme, orientimi me diell, bosh vetem me k.bufe. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te te kerkuara dhe te preferuara per banim ne Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 80.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 16, 2022 at 2:28 pm
 • Property ID: B12179
 • Price: €80,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra