Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B120193)

 • €82,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B120193)

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €82,000

Overview

Property ID: B120193
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91
 • m2

Description

Ne Yzberisht, ne Bulevardin Migjeni, prane Pasticeri Nela 6, shitet apartament 2+1+ 2 ballkone, me siperfaqe 91 m2( 79.4 m2 ME HIPOTEKE), kati 1 banim (mbi dyqanet), pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ose bosh.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitga fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 82.000 euro  i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 1:43 pm
 • Property ID: B120193
 • Price: €82,000
 • Property Size: 91 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM