Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Super Apartament 2+1 perballe Parlamentit (ID B120210)

 • €320,000
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Super Apartament 2+1 perballe Parlamentit (ID B120210)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €320,000

Overview

Property ID: B120210
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • M2

Description

Perballe Parlamentit, prane Hotel PLAZZA, shitet super apartament me siperfaqe 110 m2 ME HIPOTEKE, kati i 10 me super pamje per nga Qendra e TIranes, pallat i ri me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 tualete dhe ballkoni i madh. Apartamenti shitet i mobiluar nemenyre bashkekohore. Ndodhet fare prane me qendren e Tiranes, ofron te gjitha fasilitetet prane, mund te jete super blerje pasi mund te jepet me qera ditore.

Shitet 320.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2022 at 3:55 pm
 • Property ID: B120210
 • Price: €320,000
 • Property Size: 110 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 10

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT