Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane “21 Dhjetorit” (ID B12169) Tirane

 • €85,000
Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane “21 Dhjetorit” (ID B12169) Tirane

Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12169
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Prane 21 Dhjetorit, tek rruga Ndre Mjeda shitet apartament 2+1, ne katin e 5 (i fundit), pallat parafabrikat ,me siperfaqe 81 m2, ME HIPOTEKE.  Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje plus kuzhina, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 tualet, 1 ballkon Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar , me orientin lindje perendim dhe me hapsire dhe ndricim te larte.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vendodhje  perfekte, prane me te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 85000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2022 at 2:17 pm
 • Property ID: B12169
 • Price: €85,000
 • Property Size: 81 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Additional details

 • B12169:

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra