Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Bllokut (ID B12173) Tirane

 • €123,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Bllokut (ID B12173) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €123,000

Overview

Property ID: B12173
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 85
 • m2

Description

Mes Bllokut dhe Gardes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85,2 m2, kati 5, pallat ekzistues, totalisht i restauruar me punime te 2022, me hipoteke, 3 ballkone, parket, kondicioner inverter, pjeserisht i mobiluar(i mungon frigoriferi, divanet dhe televizori), orjentimi jug-perendim-veri, sistem kapot i jashtem dhe i brendshem, tualeti me dritare, dritare plastike dopioxham, lavastovilie, cati. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 3 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 123.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2022 at 9:53 am
 • Property ID: B12173
 • Price: €123,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda