Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Don Boskos (ID B120135) Tirane

 • €80,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Don Boskos (ID B120135) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B120135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 98
 • m2

Description

Prane Don Boskos shitet apartament 2+1 me siperfaqe 98 m2(86 m2 neto), kati 4 banim, pallat i ri, pa ashensor, me hipoteke, orjentimi me djell, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te qete, te sigurte dhe te keruar nga njerzit per banim dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 80.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Fusha e Aviacionit, Laprake, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 13, 2022 at 9:48 am
 • Property ID: B120135
 • Price: €80,000
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra