Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Fakulktetit Te Mjeksise (ID B12074)Tirane

 • €75,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Okazion Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Fakulktetit Te Mjeksise (ID B12074)Tirane

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12074
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2
 • 2005
 • Year Built

Description

Prane Fakultetit te Mjeksise shitet apartament 2+1, me siperfaqe  totale 92 m2 nga te cilat 82 jane siperfaqe e brendshme, me hipoteke, kati 5, pallat relativisht i ri (ndertim i vitit 2003-2005), me ashensr, ballkon, bosh e pa mobiluar, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes dhe ka prane te gjithe fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 75000 Euro I padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 9:29 am
 • Property ID: B12074
 • Price: €75,000
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2005
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda