Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Harry Fultz (ID B12131) Tirane

 • €60,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Harry Fultz (ID B12131) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B12131
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Prane Harry Fultz, shitet apartament 1+1, e modifikuar ne 2+1 ne pallat egzistues, kati 1, 64 m2 (51 m2 me hipoteke) . Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, tualeti dhe koridori. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes  .

Shitet  60000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 4:20 pm
 • Property ID: B12131
 • Price: €60,000
 • Property Size: 64 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT