Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Ish Parkut dhe 21 Dhjetorit (ID B12133) Tirane

 • €75,000
Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Ish Parkut dhe 21 Dhjetorit (ID B12133) Tirane

Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek zona e ish-Parkut prane 21-Dhjetorit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati i pare, pallat ekzistues, me ballkon i cili eshte me dritare ku ndodhet dhe soba e gatimit, me hipoteke, pallat teper i mirembajtur dhe pa asnje lloj demtimi sado te vogel nga termeti. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma e femijeve, tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit dhe nje zone e cila te lidh me te gjihta rruget kryesore te qytetit si rruga Kavajes, 21-Dhjetori, Astiri, Bulevardi Gjergj Fishta dhe Bajram Curri etj. Apartamenti ndodhet prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme si qendra shendetesore, supermarkete, klinika dentare etj.

Cmimi 75.000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: B12133
 • Price: €75,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda