Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Komisariatit 4 (ID B12164) Tirane

Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Komisariatit 4 (ID B12164) Tirane

Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria

Overview

  • Apartamente
  • Property Type

Description

Prane komisariatit nr.4 shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2, kati 2(i fundit), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, me hipoteke, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 64.000 Euro

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
  • Country Shqipëri

Details

Updated on March 7, 2022 at 10:18 am
  • Property Type: Apartamente
  • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda