Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Grand (ID B120141) Tirane

 • €87,200
Kompleksi Grand, 50, Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Grand (ID B120141) Tirane

Kompleksi Grand, 50, Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €87,200

Overview

Property ID: B120141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Prane Kompleksit Grand Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91,8 m2, kati 7, pallat i ri, me ashensor, me kontrate porosie, orjentimi lindje, e mobiluar ne menyre modeste. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 87200 Euro (950€/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 3:51 pm
 • Property ID: B120141
 • Price: €87,200
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda