Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Liqenit (ID B120132) Tirane

 • €145,000
Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Liqenit (ID B120132) Tirane

Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €145,000

Overview

Property ID: B120132
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • m2

Description

Prane Liqenit tek gjimnazi Petro Nini Luarasi shitet apartament 2+1 me siperfaqe 84,12 m2, kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, orjentimime djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 145.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 9:05 am
 • Property ID: B120132
 • Price: €145,000
 • Property Size: 84 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda