Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 2+1 prane rruges se Kavajes (ID B12135) Tirane

 • €93,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet apartament 2+1 prane rruges se Kavajes (ID B12135) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €93,000

Overview

Property ID: B12135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 74
 • m2

Description

Pranë Rrugës së Kavajës, shitet apartament 2 + 1 me siperfaqe 74 m2, pallat ekzistues, kati 3, me hipotekë. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine dhe sallon ndenje. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ndodhet ne nje zone shume te favorshme.

Shitet 93.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: B12135
 • Price: €93,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra