Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit (ID B12073 ) Tirane

 • €92,000
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit (ID B12073 ) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €92,000

Overview

Property ID: B12073
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 106
 • m2

Description

Prane Stacionit te trenit afer rruges Jordan Misja shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2, me ashensor , me hipoteke. Apartamenti eshte me siperfaqe 106 m2 dhe organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 garderobe, 2 banjo,1 ballkon, kuzhine dhe sallon.Ndodhet ne nje nga zonat  me te favorshme   te Tiranes  .

Shitet       92 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2021 at 11:06 am
 • Property ID: B12073
 • Price: €92,000
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra