Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Venue Club (ID B12081) Tirane

 • €85,000
Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Venue Club (ID B12081) Tirane

Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12081
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • m2

Description

Prane disco Venue shitet apartament 2+1 me siperfaqe 93,6 m2, kati 7(i parafundit), pallat i ri(viti 2011), me ashensor, sistem ngrohje qendrore (chiller), sistem kapote, termo dhe hidro izolim, panel diellor, oxhak aspirimi personal, depo, mobilim bashkekohor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, depo, tualeti, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si qendra spitalore, klinika, farmaci, supermarkete, shkolla etj.

Cmimi 95.000 Euro i mobiluar

Cmimi 85.000 Euro Bosh

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 23, 2021 at 10:14 am
 • Property ID: B12081
 • Price: €85,000
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda