Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek 21-Dhjetori (ID B120137) Tirane

 • €220,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek 21-Dhjetori (ID B120137) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220,000

Overview

Property ID: B120137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 132 m2 (120 m2 ME HIPOTEKE dhe 12 m2 te perbashketa), kati 2 banim, pallat i ri i vitit 2012, me ashensor, me hipoteke, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhoma dytesore e gjumi, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 220.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:34 am
 • Property ID: B120137
 • Price: €220,000
 • Property Size: 132 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT