Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID B120139) Tirane

 • €148,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID B120139) Tirane

 • €148,000

Overview

Property ID: B120139
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98.6
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Prane 21-Dhjetorit, tek Ish-Parku i autobusave, shitet apartament 2+1+garazh, me siperfaqe 98,6 m2 ( 86.3 m2 ME HIPOTEKE), kati 4, pallat i ri, me ashensor, ndertim i ri, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi 16.8 m2.

Cmimi 148.000 euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 12:06 pm
 • Property ID: B120139
 • Price: €148,000
 • Property Size: 98.6 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra