Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B12141) Tirane

 • €74,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B12141) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €74,000

Overview

Property ID: B12141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, prane me Mondial. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, pallat ekzistues teper i mirembjatur nga banoret, kati i 4-te, i rikonstuktuar. Apartamenti eshte bosh dhe organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma tjeter e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me qendrore te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nvojshme si markete, shkolla, transportin urban, qendra shendetesore dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te siguruar nje jetese a me komode.

Cmimi 74.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Rruga Dibres, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 2:26 pm
 • Property ID: B12141
 • Price: €74,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT