Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B12165) Tirane

 • €95,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B12165) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B12165
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 87
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, prane shkolles Sabaudin Gabrani, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2, kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, i rikonstruktuar,. Apartamenti eshte rinovuar dhe rikonstruktuar i gjithe, shte vendosur sisitemi chiller dhe kapot, ne apaprtament, gjithashtu edhe izolimi i taraces sapo eshte bere. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe nje depo. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 95.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Don Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 8, 2022 at 2:21 pm
 • Property ID: B12165
 • Price: €95,000
 • Property Size: 87 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT