Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B12196) Tirane

 • €160,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B12196) Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: B12196
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, ne rrugen Muhamet Gjollesha, prane inxhinierise, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 74 m2 me Hipoteke, kati i 2, ne rruge kryesore, pallat ekzistues, me sistem kapote, i restauruar, i mobiluar plotesishte. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te zhvilluara te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme prane.

Cmimi 160000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2022 at 1:07 pm
 • Property ID: B12196
 • Price: €160,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM