Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120144) Tirane

 • €190,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120144) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €190,000

Overview

Property ID: B120144
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 170
 • m2
 • 2000
 • Year Built

Description

Ne Ali Dem prane ish kinema “Ali Demi” shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 170 m2, kati i 4, pallat relativisht i ri, me hipoteke, parket, i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 190000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 28, 2022 at 3:21 pm
 • Property ID: B120144
 • Price: €190,000
 • Property Size: 170 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2000
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra