Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Ali Demi (ID B110156) Tirane

 • €175,000
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Ali Demi (ID B110156) Tirane

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €175,000

Overview

Property ID: B110156
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 134
 • m2

Description

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idris Dollaku, prane xhamise shitet apartament 1+1+2 ballkone+ verande me siperfaqe 134 m2, kati 6(i fundit), pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, i pa investuar, eshte per tu bere ndarja e mureve, dritare dopioxham. Apartamenti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE ku mund te behen ndarjet sipas deshire, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje prej zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 175.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 16, 2022 at 2:28 pm
 • Property ID: B110156
 • Price: €175,000
 • Property Size: 134 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra