Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120215) Tirane

 • €145,000
Ali Demi, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120215) Tirane

Ali Demi, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €145,000

Overview

Property ID: B120215
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 116
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Tek Ali Demi prane fushes shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 115,98 m2(102,79 m2 siperfaqe brendshme), kati 4, pallat i ri(2021), me ashensor, tavane te varura, parket, orjentimi me diell, me kontrate porosie, hidrosanitare incaso. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualetet, koridori lidhes dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Garazhd me siperfaqe 45 m2, kati -1, kontrate porosie, 2 poste parkimi.

Cmimi 145.000 Euro

Garazhdi 25.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kinostudio, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Porcelani, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 8, 2022 at 10:41 am
 • Property ID: B120215
 • Price: €145,000
 • Property Size: 116 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Garage Size: 45 m2
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda