Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B12146) Tirane

 • €75,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B12146) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12146
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Ali Demi shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati i 3-te, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, totalisht i restauruar, 1 kondicioner, e shtruar totalisht me parket, bosh e pa mobiluar, hidrosanitare incaso, tualet me dritare, me hipoteke, ndricim led. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 79.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 8, 2021 at 12:03 pm
 • Property ID: B12146
 • Price: €75,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda