Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B12184) Tirane

 • €75,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B12184) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12184
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Ali Demi, prane shkolles Ali Demi, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 74 m2 me hipoteke, pallat egzistues, kati i 5 dhe i fundit, mobilim modest. Ambjenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti.

Cmimi per shitje 75000 Euro

Cmimi per qera 320 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2022 at 11:24 am
 • Property ID: B12184
 • Price: €75,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM