Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120216) Tirane

 • €160,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B120216) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: B120216
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104.1
 • m2

Description

Tek Ali Demi, prane fushes Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 104.1 m2, (90.5 ne HIPOTEKE), pallat i ri i vitit 2017, me ashensor, kati i 3, me parket, e mobiluar, me sistem chiller, me sistem kapote, i mireadministruar, ka punime shume cilesore, ka gjelberim perrreth pallatit, si dhe te gjitha facilitetet e nevojshme prane si shkolla kopesht, cerdhe, bare, restorante, farmaci, markete etj. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet. Investimi 30.000 Euro

Hidrosanitaret ne  te dyja tualetet jane incasso, pajisiet elektrike jane te firmes Teoren, ndricimi led.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Cmimi 160000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 9:52 am
 • Property ID: B120216
 • Price: €160,000
 • Property Size: 104.1 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM