Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Deliorgji (ID B120212) Tirane

 • €195,000
Rruga Kavajes, Lagjja e Re (Pezë-Helmësi), Pezë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1038, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Deliorgji (ID B120212) Tirane

Rruga Kavajes, Lagjja e Re (Pezë-Helmësi), Pezë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1038, Shqipëria
 • €195,000

Overview

Property ID: B120212
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98.69
 • m2

Description

Tek rruga Kavajes, prane kompleksit Deliorgji, perball qendres Glob, shitet apartament 2+1+2, me siperfaqe 107.5 m2 siperfaqe totale, (98.69 me hipoteke siperfaqe e brendshme), kati i 9 (jo i fundit), pallat i vitit 2005, me 2 ashensor,orientimi Jug, Lindje i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korrridori lidhes, ballkoni, dhe 2 tualetet.

Per teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare

Cmimi 195000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Globe, Kompleksi Square 21, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2022 at 12:10 pm
 • Property ID: B120212
 • Price: €195,000
 • Property Size: 98.69 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM