Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Fresku (ID B12083) Tirane

 • €74,240
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Fresku (ID B12083) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €74,240

Overview

Property ID: B12077
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 128
 • m2

Description

Tek Fresku rruga e Dajtit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2, kati i dyte, me hipoteke, tualet, ballkon, ashensore, orjentimi me diell, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat e cila dita dites po behet gjithnje e me e kerkuar dhe pritet te kete nje rritje te cmimeve pasi aty do te kaloje edhe unaza e re, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete komode si supermarkete, transportin publik urban, qendren shendetsore dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Shitet me cmimin OKAZION 580 Euro|m2 i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 11, 2021 at 8:47 am
 • Property ID: B12077
 • Price: €74,240
 • Property Size: 128 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda