Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Hoxha Tahsim (ID B120190)

 • €140,000
Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Hoxha Tahsim (ID B120190)

Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €140,000

Overview

Property ID: B120190
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 89
 • m2

Description

Tek Rruga Hoxha Tahsim, Prane Optika Roma, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2( 79.9 m2 NE PROCES HIPOTEKIMI), kati 4, pallat i ri, me ashensor, tualeti me dritare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitga fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 140.000€ i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2022 at 4:02 pm
 • Property ID: B120190
 • Price: €140,000
 • Property Size: 89 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM