Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini (ID B12197) Tirane

 • €70,000
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1020, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini (ID B12197) Tirane

Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1020, Shqipëria
 • €70,000

Overview

Property ID: B12197
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 73
 • m2

Description

Tek rruga Irfan Tomini prane Big Market shitet apartament 2+1+ambjent gatimi ne vete me siperfaqe 73 m2, kati 5(i fundit), pallat ekzistues(parafabrikat), tarace e izoluar para 2 vitesh, orjentimi lindje-perendim, me hipoteke, e rivlersuar, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 70.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Pallati me Shigjeta, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 6, 2022 at 2:29 pm
 • Property ID: B12197
 • Price: €70,000
 • Property Size: 73 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra