Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Restorant Durrsi (ID B121101) Tirane

 • €75,000
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Restorant Durrsi (ID B121101) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B121101
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 61
 • m2

Description

Tek ish restorant Durrsi, prane Kastratit shitet apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 60,60 m2, kati 2, pallat ekzistues, i pa rikonstruktuar, me hipoteke, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 75.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Rruga Mihal Duri, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial, Varri Bamit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 12, 2022 at 2:22 pm
 • Property ID: B121101
 • Price: €75,000
 • Property Size: 61 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra