Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Jordan Misja (ID B120204) Tirane

 • €86,000
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Jordan Misja (ID B120204) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
 • €86,000

Overview

Property ID: B120204
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 113

Description

Tek Jodan Misja, prane shinave te trenit, ne rrugen Isuf Balta, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 113 m2 bruto, 102.7 m2 neto, me hipoteke, pallat i vitit 2006, kati i 3 ,pa ashensor, pjeserishte i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumitkorridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 86.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 1:41 pm
 • Property ID: B120204
 • Price: €86,000
 • Property Size: 113
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM