Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Mine Peza (ID B12149) Tirane

 • €130,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Mine Peza (ID B12149) Tirane

 • €130,000

Overview

Property ID: B12149
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 70
 • m2

Description

Tek Mine Peza, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, e organizuar ne 1+1 dhe nje grasoniere, ME HIPOTEKE, kati i 4, pallat egzistues, i mirembajtur nga banoret, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe tualeti, dhe grasonierja, te dyja jane me hyrje te vecanta. Nje mundesi shume e mire per biznes, sepse ndodhen ne nje zone shume te mire dhe mund te jepen me qera mujore shume te mire.

Cmimi  130.000 Euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 26, 2021 at 1:55 pm
 • Property ID: B12149
 • Price: €130,000
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT